Tel.: +420 724 046 046 Email: prodej@nautilus-bazeny.cz Provozní doba: Po-Pá: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Služby - instalace

Firma Nautilus nabízí komplexní služby související s dodáním a instalací bazénů. Rádi Vám poradíme s výběrem bazénu, bazén přivezeme, opravíme, zprovozníme.. Přenechte Vaše starosti profesionálům.

Dodávka bazénu "Na klíč" - zemní a stavební práce

Zajistíme Vám kompletní dodávku bazénu od vykopání po usazení bazénu a úpravu okolí. Vyberte si pouze druh a barvu dlažby, zbytek nechte na nás a za měsíc se můžete koupat. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru jsou Vaší zárukou spokojenosti.

Dodávka a montáž technologického příslušenství

Máte starší bazén a chcete ho dovybavit další technologií? Koupili jste si nový bazén bez vybavení? Dodáme a odborně namontujeme veškeré bazénové příslušenství nejen na námi dodávané bazény, ale i do betonových nebo fóliových bazénů. Neváhejte a kontaktujte nás.

Zazimování a zprovoznění bazénů

Váš bazén zazimujeme a připravíme tak, aby bez problému přečkal zimní období. Jakmile Vás na jaře zlákají první paprsky slunce ke koupání, přijedeme a bazén připravíme na sezónu. Podle potřeby vyměníme zanesený písek ve filtraci a zkontrolujeme stav technologického vybavení. Samozřejmostí je dodávka veškerých potřebných přípravků pro úpravu bazénové vody (zazimovací roztok, chlórové tablety, chlór granulát, BST - bazénové super tablety, chlórový roztok, PH+, PH-, testery).

Technické konzultace

Nevíte si rady při realizaci zahradního nebo interiérového bazénu? Rádi se s Vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti. Přijedeme za Vámi, poradíme Vám přímo na místě a navhrneme nejvýhodnější řešení. Váháte nad koupí zastřešení a nevíte jak Vám jeho kontrukce ovlivní zahradní architekturu? Nabízíme jednoduché řešení - počítačovou vizualizaci. Odborní pracovníci Vám pomocí této metody pomohou získat dojem o výsledném vzhledu. Stačí dodat fotografii Vaší zahrady.

Doprava bazénu

Objednaný bazén Vám přivezeme (pro bazény širší než 3 m zařídíme povolení pro přepravu nadrozměrného nákladu a doprovod) a složíme do výkopu na připravenou betonovou desku. V průběhu dopravy samozřejmě neseme veškerá rizika možného poškození bazénu.

Stavební dozor

Podmínkou pro získání desetileté záruky na bazén Borneo, Tropic a Nautilus je autorizovaný stavební dozor. Pokud Vaše stavební firma není schopna toto zajistit, náš autorizovaný pracovník je Vám k dispozici pro zajištění bezproblémového průběhu stavby přesně podle námi dodaných stavebních postupů.