Tel.: +420 724 046 046 Email: prodej@nautilus-bazeny.cz Provozní doba: Po-Pá: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

BAZÉNY V PRAZE. VÝROBA. PRODEJ

Bazény už nejsou výsadou jen bohatých, ale pomalu se stávají neodmyslytelným prvkem v moderní zahradě. Klidný kout s bazénem je místem relaxace a dobře navržený, umístěný a kvalitně postavený bazén zahradu vhodně doplňuje jak po estetické stránce, tak i praktické. Naše firma je tu nejen proto, aby Vám zprostředkovala koupi bazénu, ale hlavně aby Vám díky více než desetiletým zkušenostem v oboru profesionálně poradila jaký bazén vybrat vzhledem k Vašim možnostem a potřebám. Proto nabízíme nejen bazény LAMINÁTOVÉ, ale také bazény FÓLIOVÉ a bazény MASÁŽNÍ. Dále Vám rádi poradíme jakou technologií Váš bazén vybavit a jak správně o bazén pečovat, tak aby nejlépe splňoval Vaše představy.

BAZÉNY

KERAMICKÉ BAZÉNY

Keramické bazény jsou to nejlepší co Vám můžeme nabídnout. Keramické bazény se vedle vysoké kvality zpracování vyznačují dlouhou životností. Elastická struktura se dokáže přizpůsobit drobným nerovnostem v terénu. Elegantní vzhled bazénu podtrhuje použití mimořádných barev Bi-Iluminate™, na výběr je 9 různých  barevných odstínů.

LAMINÁTOVÉ BAZÉNY

Laminátové bazény se vyznačují dlouhou životností a vysokou kvalitou. Bazény mají integrovaou tepelnou izolaci, která zaručí zábavu i v chladnějších podmínkách. Na vybrané typy laminátových bazénů poskytujeme záruku 10 let!

BAZÉNY Z BETONU A FÓLIE

Výhoda těchto bazénů spočívá především v možnosti volby libovolného tvaru bazénu, hloubky, sklonu dna, tvaru schodiště.. Použitý betonový skelet se vyznačuje dlouhou životností. Vnitřní povrch bazénu je vyvařen vyztuženou PVC fólií volitelné barvy.

PLASTOVÉ BAZÉNY

Největší výhodou plastových bazénů je bezesporu jejich cena. Mezi další přednosti patří možnost výroby libovolného tvaru a rozměru bazénu. Výstavba plastových bazénů je snadná, stavební práce jsou hotové během 3-4 dnů! Použitý materiál má zaručenou stabilitu proti UV záření, atest na styk s pitnou vodou a je odolný proti kyselinám.

ZASTŘEŠENÍ

Zastřešení bazénu umožňuje koupání i za nepříznivých podmínek. Mezi další výhody patří především eliminace znešištění vody v bazénu, snížení obsahu chemických látek na úpravu vody, menší energetcké nároky a v neposlední řadě i  využití sluneční energie díky skleníkovému efektu.

SLUŽBY

Poskytujeme profesionální služby souvisejcí s koupí, instalací a opravami bazénů. Mezi naše speciality patří:

  • poradenství, technické konzultace
  • transport bazénů
  • monáže, opravy, rekonstrukce
  • dodávky na klíč
  • zemní a stavební práce, stavební dozor
  • zazimování a zprovoznění bazénů

Více informací o námi nabízených službách naleznete na stránkách Služby > Instalace a Služby > Rekonstrukce.